Life Challenge 2020
star_border

 
Life Challenge 2020:
Europejska Fasada Baumit

Fasada jest wizytówką domu i odzwierciedla styl życia mieszkańców. Dopasowane do siebie produkty systemowe Baumit, przeznaczone na elewacje, pozwalają nadać każdemu budynkowi niepowtarzalny charakter, co jest możliwe dzięki odpowiednio dobranym materiałom, strukturom, ksztłtom i barwom.
Celem Baumit Life Challenge jest regularna prezentacja niezliczonych możliwości, jakie daje kreatywne projektowanie powierzchni i struktur elewacji.
 

Life Challenge – Nagroda

Po 2014 roku w Wiedniu (Austria), 2016 w Madrycie (Hiszpania) i 2018 w Bratysławie (Słowacja) Baumit Life Challenge 2020 odbędzie się w kraju zwycięzcy w Walencji (Hiszpania) w L’Hemisferic, 14 maja 2020 roku.


Wydarzenie ma przyciągnąć około 500 gości ze wszystkich 25 krajów Baumit, z najlepszymi architektami, inwestorami i partnerami Baumit. Ponad 300 projektów będzie ocenianych w 6 kategoriach przez wysokiej klasy panel niezależnych ekspertów.
 

Kategorie:

W tej chwili zbieramy zgłoszenia najlepszych fasad z każdego kraju, w którym istnieje firma Baumit. Od lutego 2020 r. do marca 2020 r. będzie można wziąć udział w głosowaniu publicznym na najlepszą fasadę Europy!
Z Polski do Life Challenge zgłoszeni zostaną wszyscy finaliści dwóch edycji konkursu Baumit Fasada Roku 2018 i 2019 oraz 4 wybrane realizacje z każdej kategorii.
Oto kategorie biorące udział w konkursie:


Budynek jednorodzinny

Budynek wielorodzinny

Budynek niemieszklany

Budynek po termomodernizacji

Budynek zabytkowy po renowacji

Specjalna struktura elewacji

Kliknij i głosuj od lutego 2020 r.

Twoja opinia jest dla nas ważna! Która fasada jest najlepsza? Od lutego do kwietnia 2020 roku możesz głosować na swoje ulubione projekty!
Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz powiadomienie o rozpoczęciu głosowania publiczności. 
Wprowadzając i przesyłając swój adres e-mail, potwierdzam, że przeczytałem informacje dotyczące ochrony danych z tego oświadczenia i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w opisanych celach.