Polska

Menu

clear

Nowy Baumit Magazyn już dostępny.

Niebanalna architektura, nowoczesne budownictwo, zdrowe mieszkanie – jeśli przynajmniej jedno z tych zagadnień jest wam bliskie lub po prostu wydaje wam się interesujące, to nie możecie przegapić najnowszego wydania bezpłatnego Baumit Magazynu, które właśnie pojawiło się na rynku i co ważne jest dostępne także w formie elektronicznej.

Ósmy numer półrocznika wydawanego przez cieszącą się międzynarodową renomą firmę Baumit to jak zawsze skondensowana pigułka wiedzy, która bez wątpienia zaspokoi apetyt nawet najbardziej wymagających czytelników – architektów, wykonawców, inwestorów… wszystkich, którzy lubią być na bieżąco z aktualnymi trendami i nowinkami technologicznymi.

Z letnio-jesiennego numeru dowiemy się m.in. jakie czynniki wpływają na mikroklimat wnętrz, w których spędzamy tak wiele czasu w ciągu dnia, dlaczego powinniśmy mieć je pod kontrolą oraz jak sięgając po odpowiednie materiały do budowy i wykończenia ścian możemy stworzyć sobie „zdrową” przestrzeń do życia. Ciekawie zapowiada się także spotkanie z duetem debiutujących na rynku tynków elewacyjnych Premium. W numerze także gratka dla miłośników architektury – cykl artykułów, których bohaterami są obiekty o niebanalnej formie i strukturze fasady.

Bieżące wydanie to także spora dawka branżowych newsów i podsumowań konkursowych, w tym m.in. rozstrzygnięcie rywalizacji o tytuł Fasady Roku 2017 oraz relacja z akcji ColorLove Przedszkole, która w swojej drugiej odsłonie gości na Dolnym Śląsku. Jednak to nie koniec wrażeń. Architekci, inwestorzy i wykonawcy stają już do rywalizacji w ramach kolejnej odsłony projektu Fasada Roku. Natomiast hurtownie budowlane są właśnie na półmetku pięciomiesięcznych rozgrywek pod egidą Baumit Ligi Mistrzów.

Co jeszcze w najnowszym numerze? Można by długo wymieniać, ale najlepiej jak przekonacie się o tym sami. Papierowa edycja nakładem 4000 egzemplarzy dystrybuowana jest wśród Przyjaciół i Partnerów biznesowych firmy Baumit, natomiast e-wydanie dostępne jest bezpłatnie dla każdego na stronie internetowej.