Pobierz poradnik o zdrowym lifestyle'u od Baumit Polska!
star_border

Zdrowy lifestyle według Baumit Polska

II edycja Przepisów na zdrowe życie i mieszkanie już dostępna!

Na stronie baumit.pl w zakładce Serwis -> Broszury można już pobrać świeże wydanie poradnika lifestyle’ego – Przepisy na zdrowe życie i mieszkanie. To przewodnik inny niż wszystkie!

60 stron inspiracji

Do tematyki zdrowego lifestyle’u i budownictwa podchodzimy kompleksowo. Omawiamy każdą sferę codzienności oraz – co ważne – jej wpływ na zdrowie. Zachowaliśmy sprawiedliwe proporcje – w dzisiejszych czasach rowie nie opiera się wyłącznie na diecie i aktywności fizycznej. Zwracamy uwagę czytelnika na dobre praktyki zdoraz rozwiązania, które pomagają chronić najbliższe środowisko, wybierać na co dzień zdrowe produkty czy zwiększyć poczucie komfortu niewielkim kosztem. W Przepisach na zdrowe życie i mieszkanie skupiliśmy się tylko i wyłącznie na aktualnych trendach oraz technologiach. Znajdziecie tutaj artykuły m.in. o nowoczesnych tekstyliach pielęgnujących skórę, inteligentnych domach i tlenodajnych roślinach. Oczywiście, w nowym wydaniu nie mogło zabraknąć wyników badań z Baumit Viva Park oraz szeregu wskazówek dotyczących materiałów kreujących zdrowy mikroklimat pomieszczeń.

Punktem wyjścia dla drugiej edycji poradnika były rozważania na temat współczesnej piramidy potrzeb nowoczesnych ludzi – mówi Aleksandra Gilewska, Marketing Manager w Baumit Polska – Dziś liczy się nie samo pragnienie, ale sposób jego zaspokajania. W każdej dziedzinie mamy ogromny wybór, a co za tym idzie trudniej podjąć decyzję. Które warzywa jeść, aby wzmacniać zdrowie? Jak efektywnie ćwiczyć? Z jakich materiałów zbudować zdrowy dom? W Przepisach na zdrowe życie i mieszkanie udzielamy odpowiedzi w lekkich, przystępnych artykułach. Przybliżą one Przyjaciołom, Partnerom i Klientom Baumit ideę zdrowego stylu życia opartą na fundamencie przyjaznego zdrowiu, ekologicznego mikroklimatu wnętrz.

Życzymy miłej lektury i zachęcamy do udostępniania!

Baumit Przepisy na zdrowe życie i mieszkanie