
14-10-2022

Jesienna sesja sezonu budowlanego trwa, choć powoli daje się odczuć efekt coraz krótszych dni i coraz chłodniejszych nocy. Na bieżący popyt na materiały budowlane ma oczywiście wpływ wciąż obecna niepewność związana z inflacją, wojną w Ukrainie, kryzysem energetycznym i (w zasadzie oficjalnie już zapomnianym) COVIDEM – te zagrożenia zdecydowanie studzą nastroje i nadzieje inwestorów.
Za kilka dni będę prezentował Właścicielowi nasze plany i ambicje na 2023 i kolejne lata. Planowanie czegokolwiek w tak rozchwianej rzeczywistości nie jest łatwe, ale myślę, że końcowy efekt naszej wspólnej pracy nad budżetem jest całkiem elegancki. W moim odczuciu zaprezentuję Właścicielowi rozsądną równowagę pomiędzy ambicjami i chłodną oceną ryzyka prowadzenia działalności w tak „ciekawych” czasach.
Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wkład w prace budżetowe!
W naszej średnioterminowej wizji stawiamy na zdrowie, naturę i zrównoważony rozwój. Te wartości będziemy szczególnie mocno pielęgnować i wspierać. Z jednej strony będą to materiały produkowane z odpowiednich surowców, poprawiających „klimat” w naszych domach i mieszkaniach. Z drugiej strony będą to systemy, nowoczesne rozwiązania oparte o materiały zmniejszające zużycie energii i koszty eksploatacji budynków. Z trzeciej strony będzie to konsekwentna, merytoryczna komunikacja do naszych Klientów i Inwestorów.
Na koniec chciałbym jeszcze serdecznie podziękować WSZYSTKIM, którzy choćby otarli się o projekt WMS. Nie było łatwo i jeszcze pewnie sporo przed nami ale… wystartowaliśmy!!!
Jeszcze raz bardzo dziękuje, to dzięki Wam niemożliwe stało się możliwym.
Pozdrawiam
Jacek Czyżewicz