star_border

Zaprojektuj elewację wystarczy do tego aplikacja

Czy ktoś chcący przeprojektować elewację, potrzebuje do tego ogromnej wyobraźni? Dotychczas może tak było, ale to już przeszłość! Od teraz pomoże w tym aplikacja Baumit do projektowania elewacji, która szybko sporządzi wizualizacje Twoich pomysłów projektowych.

Elewacja to element budynku, w którym muszą współgrać forma architektoniczna i kolorystyka. Jeśli dom powstaje od podstaw to materiał, struktura i kolorystyka tworzą harmonijną całość już na etapie planowania. Sprawa komplikuje się w przypadku renowacji istniejących budynków. Nowy dach – ale w jakim kolorze? Przecież to, co kiedyś było modne, dziś już jest passé. Możliwości projektowania elewacji również stały się niezwykle zróżnicowane dzięki innowacyjnym materiałom. Skąd mamy więc wiedzieć, co oferuje rynek i co z czym tworzy harmonię lub dostarcza ciekawych impulsów.

Indywidualny projekt dzięki aplikacji

Dokładniejsze przyjrzenie się elewacji pozwala nam dostrzec, że w tym przypadku współdziała wiele elementów. Dzięki aplikacji Baumit do projektowania elewacji można osobno zaprojektować każdy z tych elementów, a następnie ocenić efekt końcowy. Aplikacja oferuje szybką i nieskomplikowaną pomoc w podejmowaniu decyzji w zaledwie kilku krokach.

A tak to działa!

Wystarczy ją otworzyć na smartfonie, zrobić zdjęcie wybranej elewacji i wczytać obraz. Dzięki sztucznej inteligencji działającej w tle aplikacja rejestruje elewację tak dokładnie, że można edytować jej kolor i to w najdrobniejszych szczegółach.

Automatyczne propozycje kolorów 

Wybieraj spośród ponad 1000 odcieni i odkrywaj różne efekty kolorystyczne zanim podejmiesz decyzję. Aplikacja wyświetli również produkty Baumit, które można zastosować przy realizacji wybranej opcji.

Nowe, ekscytujące funkcje

Jak każda aplikacja, również aplikacja Baumit do projektowania elewacji będzie miała swoje aktualizacje, które sprawią, że edycja własnego projektu będzie jeszcze łatwiejsza lub bardziej zróżnicowana.

Pobierz aplikację