Compliance
star_border

Polityka Compliance

Wierzymy, że prowadzenie działalności w sposób odpowiedzialny i etyczny jest podstawą naszego sukcesu, dlatego wkładamy dużo pracy i zaangażowania w zapewnienie zgodności działań Baumit z przepisami prawa oraz zapewnienie wysokich standardów postępowania na rynku. Kładziemy duży nacisk na etykę prowadzenia biznesu, w tym na zarządzanie relacjami z Klientami i Kontrahentami, gdyż mają on wpływ na sukces naszej firmy.

Jako jeden z liderów rynku materiałów budowlanych charakteryzujemy się działaniem zgodnie z poszanowaniem zasad i dobrych praktyk w zakresie reklamy, uczciwej współpracy, etycznej konkurencji na rynku, prokonsumenckiego podejścia do reklamacji i ochrony danych osobowych. Prowadzenie uczciwego i transparentnego biznesu w poszanowaniu otoczenia to podstawa naszego sukcesu.

W celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług wdrożyliśmy Kodeks Etyki, którego rolą jest kształtowanie właściwych relacji zarówno wewnątrz firmy jak również z naszymi partnerami. W centrum uwagi stawiamy Klienta, jego potrzeby oraz dbamy o wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Przykładamy dużą wagę do utrzymywania partnerskich relacji z Kontrahentami. Chętnie wspieramy Partnerów wiedzą i dzielimy się doświadczeniem, m.in. organizując szkolenia Akademia Baumit*.

* zapytaj Przedstawiciela Handlowego o aktualne Szkolenia w Twoim regionie.