Polska

Menu

clear

Najnowszy Baumit Magazyn

– obowiązkowa pozycja dla pasjonatów nowoczesnego budownictwa

Branża budowlana wciąż się rozwija i wykorzystuje nowatorskie technologie, dlatego właśnie firma Baumit po raz kolejny przygotowała cykl artykułów branżowych dla zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami, spiętych pod jednym wspólnym tytułem – Baumit Magazyn. Całemu projektowi przyświeca jeden cel – propagowanie filozofii mieszkania w zdrowej, pięknej i energooszczędnej przestrzeni.

Aktualny numer Baumit Magazynu to tradycyjnie spora porcja wiedzy z zakresu budowlanki, która bez wątpienia zaspokoi apetyt architektów, wykonawców, inwestorów… wszystkich, którzy lubią wiedzieć, co jest aktualnie trendy i co w branżowej trawie piszczy.

katalogi, magazyny Baumit z kobietą w zielonej masce na oczach, liście

O czym dokładnie mogą przeczytać wszyscy spragnieni nowinek architektonicznych i budowlanych? Chociażby o tym jak w odniesieniu do kolorystyki elewacji połączyć modę z praktycznymi rozwiązaniami. Zgłębiając aktualne wydanie dowiemy się także, dlaczego ocieplenie ścian zewnętrznych jest fundamentalną zasadą zdrowego mieszkania oraz jaki ma ono wpływ na jakość naszego życia. Gratką dla czytelników będzie także ciekawy i inspirujący wywiad z wielokrotnie nagradzanym architektem Samuelem Delmasem, który na łamach Baumit Magazynu opowiada o trendach naturalistycznych, renesansie ekologii, a także swojej wizji współczesnej architektury i pomysłach prosto z paryskiej pracowni.

W najnowszym numerze półrocznika nie zabrakło także wrażeń związanych ze zdrową, branżową rywalizacją. Już po raz trzynasty wystartował dobrze znany w kręgu wykonawców, inwestorów i architektów konkurs Fasada Roku, a o jego szczegółach można dowiedzieć się z artykułu poświęconego aktualnej, 13-ej już odsłonie zmagań. Wielbiciele pięknych i nowoczesnych obiektów architektonicznych z pewnością chętnie przyjrzą się laureatom ubiegłorocznej edycji. Jednak nie samym budownictwem człowiek żyje! Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z tekstem na temat Baumit Liga – zabawy gwarantującej prawdziwie sportowe emocje.

W nowym wydaniu magazynu znajdziemy również garść informacji dotyczących działań marki Baumit w Polsce oraz zagranicą, jak i tego, w jaki sposób firma realizuje swoją filozofię energooszczędnego i zdrowego budownictwa.  To tylko niektóre z tematów znajdujących się w ramówce najnowszego numeru. O czym jeszcze w nim przeczytamy? O tym najlepiej przekonać się samemu.