Baumit wyróżniony tytułem Dobra Marka

Wysoka jakość produktów i serwisu oraz zaangażowanie w badania i rozwój przekładające się na ofertę sprzyjającą zdrowiu oraz ekologii – to główne elementy, za które Baumit szczególnie cenią klienci. Dzięki temu firma została nagrodzona tutułem Dobra Marka 2022 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

Wyrożnienie jest od 13 lat przyznawane przez redakcję Forum Biznesu – serwisu internetowego poświęconego tematom z zakresu biznesu, prawa, polityki i CSR. Decyzje jury opierają się na całorocznych działaniach Działu Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press. Obejmują one zarówno obserwację takich elementów jak pozycja, rozpoznawalność i siła marketingowa marki, jakość produktów bądź usług, stopień zaufania konsumentów, obecni i potencjalni klienci firmy, ceny produktów czy kanały dystrybucji, jak i prowadzenie badań konsumenckich przy użyciu wywiadów telefonicznych, ankiet internetowych i wywiadów bezpośrednich.

Wyróżnienia oparte na opiniach klientów zawsze są dla nas szczególnym powodem do satysfakcji. Potwierdzają, że nasze działania i produkty realizują swój podstawowy cel: spełniają oczekiwania konsumentów. Miło nam też znaleźć się wśród marek cieszących się na polskim rynku największym zaufaniem i renomą. To dodatkowa motywacja, by utrzymywać dotychczasowy kierunek rozwoju i przyjęte priorytety, dzięki którym dokładamy naszą cegiełkę do rynku opartego na wysokich standardach i zaufaniu między konsumentami a przedsiębiorcami – komentuje otrzymanie wyróżnienia Aleksandra Gilewska, Marketing Manager w Baumit Polska.