Baumit z godłem „Konsumencki Lider Jakości 2023”

Już po raz dwunasty przeprowadzono badania w ramach programu „Konsumencki Lider Jakości”. Ich efektem jest ranking najlepszych w Polsce marek i produktów. W kategorii „systemy dociepleń” wyróżnienie otrzymała w tym roku marka Baumit.


Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program badań konsumenckich, którego celem jest wyłonienie marek i produktów uznawanych za najlepsze jakościowo na polskim rynku. W 2023 roku odbyła się dwunasta edycja badania. W czasie jej trwania zgromadzono opinie blisko 15 000 respondentów, które pozwalają na identyfikację stopnia rozpoznawalności poszczególnych marek, ustalenie stopnia lojalności klientów wobec producentów i usługodawców oraz czynników decydujących o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Dostarczają także istotnych informacji o polskim rynku. 

Docenieni przez konsumentów

„Solidna firma, miałem już okazję stosować różne ich produkty, zawsze ta sama, wysoka jakość”, „szeroka oferta, atrakcyjne ceny”, „produkty, które spełniają 100% oczekiwań klienta, polecam”, „sprawdzona jakość, mają dobre opinie, firma, która ma duże doświadczenie w produkcji materiałów dociepleniowych” – to tylko niektóre z pozytywnych opinii wyrażonych w badaniu przez respondentów na temat marki Baumit. Takie recenzje zadecydowały o przyznaniu jej wyróżnienia „Konsumencki Lider Jakości 2023” w kategorii „systemy dociepleń”.

Systemy ociepleń na każdą okazję

Firma Baumit jako jeden z wiodących producentów systemów ociepleń oferuje kompletne rozwiązania do różnych zastosowań i wymagań, oparte na wełnie mineralnej, styropianie (białym i grafitowym) lub rewolucyjnej, wysokowydajnej płycie rezolowej Baumit ResolutionTherm o jednym z najniższych wśród dostępnych na rynku materiałów termoizolacyjnych współczynniku przewodzenia ciepła (λ = 0,022 W/mK). Do wyboru mamy systemy ociepleń klasyczne na wełnie lub styropianie, ale także te o najwyższej efektywności ciepłochronnej, opracowane do pracy w niskich temperaturach, o wysokiej odporności na uszkodzenia czy z okładziną z płytek lub kamienia. Wszystkie posiadają Krajowe lub Europejskie Aprobaty Techniczne, potwierdzające ich wysokie parametry termoizolacyjne oraz właściwości użytkowe, które kwalifikują je do zastosowania w zrównoważonym i zdrowym budownictwie. Pozwalają trwale zmniejszyć koszty ogrzewania domu, pomagają tworzyć zdrowy klimat wnętrz oraz ograniczyć nasz negatywny wpływ na środowisko.

Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia przyznanego nam w ramach programu „Konsumencki Lider Jakości 2023. Tym bardziej że zawdzięczamy je klientom, którzy zetknęli się już z naszymi produktami. To dla nas bardzo ważne, by nasza oferta spełniała oczekiwania tych, do których ją adresujemy. Tylko wówczas nasz wysiłek ma sens. Trudno wyobrazić sobie cenniejszą rekomendację dla firmy i lepsze źródło motywacji do dalszej pracy jak dobre opinie konsumentów. Za każdą z nich serdecznie dziękujemy! – mówi Aleksandra Gilewska związana z firmą Baumit Polska.