Baumit Klub - wystartował nowy program lojalnościowy Baumit

1 lutego 2019, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu budowlanego, Baumit wystartował z nowym programem lojalnościowym dedykowanym firmom wykonawcym – Baumit Klub. Czy warto się do niego przyłączyć? Najlepiej przekonać się o tym samemu. Na jego członków czeka pakiet klubowych korzyści, w tym atrakcyjne nagrody – rzeczowe i pieniężne.

Chcemy nagrodzić wykonawców za wysiłek, jaki każdego dnia wkładają w swoją pracę. Dlatego oprócz gwarancji wysokiej jakości produktów proponujemy im uczestnictwo w Baumit Klubie, a wraz z nim szereg przywilejów, w tym nagrody i promocje dostępne tylko dla klubowiczów – mówi odpowiedzialna za wdrożenie projektu Karolina Skórska z firmy Baumit.

Formuła programu Baumit Klub opiera się o zasadę nagród gwarantowanych, które każdy uczestnik może wybrać w dowolnym momencie – w zamian za zgromadzone na swoim koncie punkty.

Punkty w naszym Klubie są jak waluta – można nią płacić za nagrody z bogatego katalogu. A żeby nie było nudno i standardowo jego oferta będzie się zmieniać i powiększać wraz z osiąganym statusem – mówi Karolina Skórska.

Powodów, by dołączyć do Baumit Klubu jest co najmniej kilka. Jednym z nich, sprawiającym chyba najwięcej przyjemności uczestnikom, są nagrody – nie tylko ściśle związane z pracą zawodową wykonawcy jak odzież robocza czy narzędzia, lecz także po osiągnięciu wyższych poziomów uczestnictwa (ściśle związanych z ilością zdobytych punktów) uczestnicy Baumit Klub zyskują dostęp do kolejnych koszyków nagród takich jak sprzęt elektroniczny oraz bony czy przelewy na kartę.

grafika koszyści klubu Baumit

Bogaty Katalog Nagród, dostęp do pełnej historii transakcji, rozbudowany pakiet zniżek od Partnerów VISA to tylko niektóre z licznych korzyści. Na najbardziej aktywnych członków czeka najwyższe wyróżnienie – status VIP. Po jego otrzymaniu zyskujemy najkorzystniejszy przelicznik punktowy, dzięki czemu ich ilość będzie wzrastać jeszcze szybciej! – tłumaczy Karolina Skórska.

Jak zostać członkiem Klubu? Wystarczy wejść na www.baumitklub.pl i dokonać zapisu za pomocą dostępnego tam formularza. Punkty można otrzymać za każdy zakupiony produkt premiowany. By zasiliły nasze konto wystarczy po zalogowaniu na stronie internetowej lub do aplikacji mobilnej zarejestrować fakturę zawierającą produkty premiowane Baumit. Jest na to czas do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonano zakupu. Obrazując, fakturę z 10.03.2019 r. można zarejestrować do 30.04.2019 r.  

W puli premiowanych produktów objętych programem są materiały budowlane, które ułatwią i przyspieszą prace fachowcom zajmującym się ocieplaniem budynków, posadzkarzom, tynkarzom czy płytkarzom. Wśród nich m.in. zaprawy klejowo-szpachlowe, farby i tynki elewacyjne, tynki maszynowe, gładzie, masy samopoziomujące, a także produkty do układania płytek jak kleje do płytek.

Więcej informacji oraz szczegółowe korzyści wynikające z członkostwa znajdziecie na stronie www.baumitklub.pl.