Wystartował Baumit Klub 2021!

Wykonawco, już po raz trzeci możesz rozpocząć przygodę z Baumit Klub! Odnów swoje członkostwo już dziś i sprawdź nowości, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Rozszerzony katalog ponad 120 nagród!

  • Nowa funkcjonalność zakładki Moje konto - informacje o ilości punktów potrzebnych do osiągnięcia wyższego statusu

  • Nowy produkt premiowany - beton montażowy błyskawiczny Baumit Gala Fix

To nie koniec niespodzianek! Jeśli zalogujesz się do Baumit Klub 2021 i oznaczysz wszystkie wymagane zgody do 28 lutego br., do końca miesiąca będziesz mógł zarejestrować w programie swoje wszystkie styczniowe faktury!


Nie dołączyłeś w ubiegłym roku do grona klubowiczów? Czym prędzej nadrób zaległości, bo członkostwo niesie za sobą same korzyści!

Zasady są bardzo proste – kupujesz Produkty Premiowane Baumit, rejestrujesz swoje faktury, a następnie wymieniasz zgromadzone punkty na atrakcyjne nagrody!


Na początek dajemy Ci dostęp do dwóch koszyków nagród - "Odzież robocza" i "Narzędzia", jednak gdy awansujesz na status Przyjaciel lub wyższy otworzą się przed Tobą kolejne kategorie: "Elektronika", "Rodzinne", "Bony" i "Przelewy na kartę prepaid". Będziesz mógł wybierać spośród ponad 120 nagród!

Nie zwlekaj z decyzją i zarejestruj się już w lutym, a do 28.02 również i Ty będziesz mógł dodać swoje faktury styczniowe do programu.