star_border

Podłoga na poziomie – masy samopoziomujące Baumit Nivello

  • Doskonałe parametry techniczne
  • Szeroki zakres zastosowania
  • Niezawodność i trwałość

Samodzielne wykonanie wylewki samopoziomującej nie jest trudne. W przypadku dużych powierzchni masę warto nakładać za pomocą odpowiedniego agregatu mieszająco-pompującego jednak w warunkach domowych, przy niewiel­kim zakresie robót, można masę przygotować w wiadrze, wykorzystując do mieszania ręczną mieszarkę wolnoobrotową ze specjalnym mieszadłem do mas samopoziomujących, nie powodującym napowietrzania mieszanki.

Samonivelizačné stierky

Gdy liczy się czas

produkt Baumit, masa samopoziomująca 1-20mm, Nivello Quattro

Szybkowiążąca masa samopoziomująca Baumit Nivello Quattro została stworzona na bazie specjalnych spoiw do wyrównywania mineralnych podłoży. Produkt ten może być stosowany wewnątrz pomieszczeń, również na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym. Wylewka samopoziomująca pozwala stworzyć trwały i wytrzymały podkład pod wszelkiego rodzaju okładziny – płytki ceramiczne, panele, parkiet czy wykładziny dywanowe. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest możliwość wchodzenia już po 3 godzinach od aplikacji, a montowanie posadzki można wykonać już 24 godziny po wylaniu masy.

Baumit Nivello 30

Wysoce wytrzymała masa samopoziomująca charakteryzuje się niskim skurczem liniowym i gładką oraz równą powierzchnią. Ma szeroki zakres zastosowań (od 2 do 30 mm) dzięki czemu sprawdzi się zarówno w nowych jak i remontowanych pomieszczeniach. Masa ta jest doskonała zarówno do pomieszczeń suchych (salony, sypialnie, korytarze) jak i mokrych (łazienki, natryski, pralnie, kuchnie). Charakteryzuje są szybka i łatwa aplikacja oraz bardzo dobre właściwości robocze i stabilne parametry.

produkt Baumit, masa samopoziomująca 2-30mm, Nivello 30

Baumit Nivello Centro

produkt Baumit, masa samopoziomująca Nivello Centro

Bardzo dobry rozpływ i wysoka wytrzymałość powodują, że wylewka samopoziomująca wykonana w technologii Baumit jest odporna na obciążenia użytkowe. Co więcej, szeroki zakres zastosowania od 5 do 30 mm umożliwia nie tylko wyrównanie podłoża, ale także podniesienie poziomu podłogi. Masa samopoziomująca sprawdzi się więc wtedy, gdy istnieje potrzeba wyrównania poziomu w poszczególnych pomieszczeniach. Sucha powierzchnia jest gładka, twarda i czysta, a co za tym idzie nie wymaga szlifowania, co znacznie skraca czas pracy wykonawcy.