Baumit StarTrack
star_border

Baumit StarTrack

Kotwy montażowe do ociepleń – Baumit StarTrack to innowacyjny system mocowania termoizolacyjnych płyt styropianowych do murów nośnych oraz tych o osłabionej warstwie wierzchniej, np. starym tynku oraz do istniejącego ocieplenia, które wymaga naprawy.

  • Uniwersalne rozwiązanie dla różnych grubości termoizolacji - jedna grubość kotwy
  • Brak ryzyka naruszenie przyklejonych już płyt termoizolacji w trakcie montażu kotew
  • Pewność zamoconowania (podłoże, w którym wiercimy i mocujemy kotwy jest widoczne)
  • Gwarancja braku mostków termicznych
  • Brak dziurawienia termoizolacji i efektu bierdonki na elewacji

Rewolucja w montowaniu płyt styropianowych

pomarańczowy Startrack

Baumit StarTrack to unikalne rozwiązanie pozwalające pewnie zamocować płyty styropianowe bezpośrednio do warstwy nośnej docieplanej ściany. Wykorzystanie kotew montażowych Baumit StarTrack skraca czas i obniża koszt montażu docieplenia na istniejących obiektach gdyż nie wymaga usuwania lub czyszczenia i odpylania starych powłok znajdujących się na docieplanej ścianie. Dodatkowo montaż systemu docieplenia przy pomocy kotew StarTrack całkowicie eliminuje powstawanie mostków termicznych, oraz śladów kołków na elewacji.

Prawidłowe i bezpieczne stosowanie

trzy kolorowe Stratracki
  • Stosując kotwy Baumit StarTrack należy pamiętać o stosowaniu wysokiej jakości zapraw klejowo-szpachlowych np. Baumit StarContact White lub Baumit ProContact, które w połączeniu z kotwami gwarantują odpowiednią przyczepność ocieplenia do ściany budynku.