Baumit i zdrowe mieszkanie
star_border

Baumit i zdrowe mieszkanie

Nasze zdrowie opiera się na trzech dobrze znanych filarach: odżywianiu, aktywności fizycznej i stylu życia. Dbając o każdy z nich, wzmacniamy nasze zdrowie. Styl życia jest bezpośrednio związany z miejscem, w którym mieszkamy. Dzięki odpowiedniemu projektowi oraz dobrze dobranym materiałom możliwe jest stworzenie budynku o optymalnych parametrach.

ZDROWE ŻYCIE

Obecnie większość życia spędzamy w pomieszczeniach. Czynniki sprzyjające dobremu samopoczuciu to, między innymi, komfortowa temperatura pomieszczenia, a także wilgotność i jakość powietrza. To właśnie dlatego nasza „przestrzeń mieszkalna” jest tak ważna dla zdrowia.

Zdrowe budownictwo

Biorąc pod uwagę, że 90% naszego czasu spędzamy wewnątrz budynków, jakość materiałów użytych do ich konstrukcji ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Stworzenie podstaw do zdrowego życia jest proste – wystarczy zbudować swoje mieszkanie tak, aby było bezpieczne dla zdrowia.

biało szary budynek, wzgórze, trawa, niebo

Zdrowe mieszkanie

Termoizolacja domu oraz ściany regulujące klimat w pomieszczeniach sprawiają, że czujesz się komfortowo. Dzięki temu możesz wieść spokojne i zdrowe życie w pięknym i czystym otoczeniu.

Zdrowe życie

Przestrzeń mieszkalna stanowi miejsce relaksu i regeneracji, naszą osobistą kopalnię energii, zwłaszcza w okresach wytężonej pracy i wyzwań zawodowych.


"Chcemy, aby ludzie mogli mieszkać w bezpiecznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach"