Baumit Design Life
star_border

Farby i tynki dekoracyjne 
Baumit DesignLife

  • unikalny i ekstrawagancki
  • dla budynków nowych oraz odnawianych
  •  idealne połączenia

Każdy, kto docenił nieograniczone możliwości systemu kolorów Baumit Life, będzie zafascynowany tynkiem Baumit CreativTop. Ten modelowany tynk dekoracyjny można barwić w szerokiej palecie kolorów oraz łączyć kreatywnie ze sobą i różnymi strukturami, nie ograniczając twórczej fantazji. Efekt wałkowania, szlamowania, szpachlowania, grubego ziarna lub gładzi – te i wiele innych struktur nareszcie można realizować na fasadach z Baumit CreativTop.

Indywidualna i kreatywnie
ukształtowana elewacja

Dekoratívna omietka

Grubość warstwy zależy od wybranej techniki nakładania.
Możliwy jest przy tym każdy sposób postępowania. Liczy się wizualny efekt końcowy. Tynk Baumit CreativTop można dowolnie modelować za pomocą różnych narzędzi. I co najważniejsze, wywołuje to niezapomniane wrażenia estetyczne. Tynk Baumit CreativTop otwiera nieograniczone możliwości kreatywnego kształtowania struktur elewacji budynków. Przeznaczony jest do użytku ręcznego lub maszynowego od najdrobniejszego (S-Fine) do grubego (Max).

Indywidualny wygląd

Baumit CreativTop jest gotowym do użycia, modelowanym tynkiem dekoracyjnym, przeznaczonym do aplikacji ręcznej i maszynowej. Produkt przeznaczony jest do kreatywnego kształtowania struktur. Tynk Baumit CreativTop można stosować jako powłokę końcową na systemy ociepleń, jak również na stare i nowe mineralne tynki, masy szpachlowe oraz na beton.

Design Life – więcej niż tylko kolor

Baumit udoskonalił kolekcję Baumit Design Life. Baumit Glitter, Metallic i Lasur dostarczą Ci intensywnych, błyszczących i specjalnych efektów. Z Baumit Design Life wzbogacisz projektowaną przez siebie elewację o designerskie efekty oraz podkreślisz jej indywidualny charakter