Baumit Beton ALL IN – odkryj beton nowej generacji

Baumit Beton ALL IN – odkryj beton nowej generacji


Zastanawiasz się, czy proces przygotowania zaprawy może być prostszy? Beton nowej generacji Baumit ALL IN Beton B25 umożliwia przygotowanie mieszanki bez konieczności otwierania worka. Dzięki innowacyjnej technologii pakowania Betonu ALL IN opakowanie rozpuszcza się podczas mieszania z wodą, a wysypywanie zawartości worka do betoniarki oraz utylizacja opakowań stały się melodią przeszłości. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym przedstawiamy najważniejsze zalety mieszanki Baumit Beton ALL IN Beton B25..

Jak działa beton nowej generacji?

Innowacyjny Baumit Beton ALL IN stanowi nową jakość w procesie przygotowania zaprawy betonowej – jest on łatwiejszy w przygotowaniu, szybszy i bardziej przyjazny dla wykonawcy niż jego standardowe odpowiedniki. Jego nowatorski charakter jest zasługą wyjątkowych opakowań, które możemy umieścić w całości w betoniarce bądź w pojemniku do mieszania, bez konieczności otwierania i wysypywania każdego worka.

Wykonane ze specjalnego papieru opakowanie rozpuści się podczas mieszania, wzmacniając przy tym zaprawę o naturalne włókna. To pionierskie rozwiązanie sprawia, że proces przygotowania betonu stał się prostszy, bardziej ekologiczny i efektywniejszy. Baumit ALL IN Beton B25 to kolejny etap rozwoju branży budowlanej, przynoszący korzyści zarówno wykonawcom, jak i środowisku – nie generuje on żadnych odpadów.

W jaki sposób Baumit Beton ALL IN B25 oszczędza Twój czas i pieniądze?

Przy standardowym przygotowywaniu zaprawy betonowej, proces ten wymaga od nas wielu czynności. Konieczne jest przyniesienie worka w okolice betoniarki, rozcięcie opakowania, przesypanie suchej mieszanki do maszyny, a na końcu utylizacja opakowania. W przypadku dużych projektów budowlanych, czas wymagany do wykonania tych czynności staje się zwielokrotniony, co przekłada się na bardzo duży nakład koniecznej do wykonania pracy.

Beton nowej generacji marki Baumit znacząco upraszcza ten proces, redukując liczbę niezbędnych kroków. Decydując się na Beton ALL IN, nie musimy rozcinać opakowania ani przesypywać zawartości do maszyny – pracownicy nie muszą również pracować wśród kurzu oraz regularnie sprzątać pustych opakowań, dzięki czemu oszczędzają czas, energię oraz pracują w znacznie mniejszym zapyleniu.

Wprowadzenie tej nowatorskiej technologii ma wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest uzyskanie zaprawy o bardzo wysokiej jakości, eliminując jednocześnie uciążliwe etapy, wynikające z tradycyjnego procesu przygotowania mieszanki. Baumit ALL IN Beton B25 pozwala osiągnąć efektywność, wygodę i lepsze rezultaty podczas wykonywania różnych projektów budowlanych.

Beton ALL IN zmniejsza pylenie aż o 40%

Dzięki technologii Baumit Beton ALL IN praca staje się bardziej efektywna, skracając czas potrzebny na przygotowanie zaprawy. Dodatkowo, beton nowej generacji przyczynia się do poprawy komfortu oraz warunków na placu budowy. Istotnym atutem jest zmniejszenie pylenia o aż 40%, co pozytywnie wpływa na zdrowie wykonawców.

Należy również zwrócić uwagę na bardzo niską emisję lotnych związków organicznych tego produktu, która została potwierdzona certyfikatem EMICODE® EC1 PLUS dla produktów premium. Możemy być więc pewni, że Baumit ALL IN Beton B25 to produkt spełniający rygorystyczne normy dotyczące emisji substancji szkodliwych..

Zapomnij o odpadach budowlanych i podnieś wydajność pracy

Niebagatelnym atutem Baumit Beton ALL IN B25 jest również brak konieczności wywozu opakowań – odstąpienie od kosztownej utylizacji pustych worków pozwala znacząco ograniczyć ponoszone wydatki i wypracować oszczędności.

Baumit Beton ALL IN B25 to beton nowej generacji, który jest przyjazny dla środowiska. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii pakowania, proces przygotowania zaprawy odbywa się bez generowania odpadów. Opakowanie Baumit Beton ALL IN rozpuszcza się podczas mieszania, co sprawia, że staje się ono integralną częścią gotowej zaprawy.

To pierwsze i jedyne na rynku opakowanie, które nie wymaga utylizacji, co czyni Beton ALL IN doskonałym wyborem dla inwestorów dążących do zrównoważonego rozwoju. Teraz możemy przygotować beton w sposób bardziej ekologiczny, nie generując niepotrzebnych odpadów i dbając o ochronę środowiska.

Gdzie możemy wykorzystać beton nowej generacji?

Uniwersalność zastosowania to dodatkowy wyróżnik betonu wykonanego w technologii ALL IN. Dzięki swojej odporności na działanie mrozu i zmiennych warunków atmosferycznych, beton nowej generacji jest odpowiedni zarówno do prac betoniarskich na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Doskonale sprawdza się m.in. przy wykonywaniu murków, daszków oraz różnego rodzaju elementów małej architektury, można go również wykorzystać do montażu słupków, elementów ogrodzeń, pergoli bądź prac naprawczych w domu i ogrodzie. Ponadto, może być stosowany do tworzenia podkładów betonowych oraz posadzek np. w piwnicach, garażach bądź pomieszczeniach gospodarczych.

Wybór Baumit ALL IN Beton B25, mieszanki betonowej o stabilnych i bardzo dobrych parametrach technicznych, zapewnia oczekiwane efekty i ułatwia pracę, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Ten innowacyjny beton nowej generacji wprowadza zupełnie nowy komfort pracy, wychodząc naprzeciw wymaganiom budownictwa przyszłości – pozwala on wykonywać różnorodne prace z większą wydajnością i jednocześnie w sposób bardziej ekologiczny.

Zobacz film