Polska

Menu

clear

By ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach

Jak co roku u progu nowego sezonu wykonawczego firma Baumit zaprezentowała ofertę na najbliższy rok. Utrzymujemy obrany w ubiegłych latach kurs, jeszcze mocniej zwracając uwagę na aspekty związane z urzeczywistnieniem wizji zdrowego mieszkania.

cennik Baumit z kobietą w zielonej masce, okładka 2Baumit Cennik 2020 to wydawnictwo dedykowane partnerom handlowym, inwestorom, wykonawcom, architektom oraz wszystkim osobom, które poszukują wysokiej jakości nowoczesnych materiałów budowlanych, w tym propozycji ułatwiających i przyspieszających prace budowlano-remontowe, wydłużających życie elewacji czy takich, które zapewnią wysoką jakość wykończenia wnętrz.

Publikację cechuje przejrzysta nawigacja, dzięki której użytkownik może szybko znaleźć produkty w zakresie wykańczania fasad, wnętrz i podłóg, kierując się przy tym trzema zasadami zdrowego mieszkania: ocieplenie przede wszystkim, liczy się wnętrze i solidność ma znaczenie.

Kilkuletnie badania naukowe w największym w Europie parku badawczym Baumit VIVA dostarczyły niepodważalnych dowodów na to, że sam sposób, jak i materiały użyte do budowy ścian mają znaczący wpływ na zdrowie mieszkańców poprzez kształtowanie jakości i stabilności parametrów powietrza. Co więcej, wyniki jednoznacznie pokazały, że największy wpływ na komfort przebywania we własnych czterech kątach, tudzież zdrowe mieszkalnictwo mają termoizolacja ścian zewnętrznych, odpowiednie wykończenie ścian wewnętrznych oraz solidna i masywna konstrukcja ścian i stropów, zapewniająca stabilność warunków w pomieszczeniach. Więcej informacji o efektach prowadzonych pomiarów można znaleźć na stronie: https://viva.baumit.com/pl/ .

Aktualna oferta produktowa Baumit obejmuje systemy ociepleń, wyprawy wierzchnie, tynki maszynowe, gładzie i szpachle, jastrychy, masy samopoziomujące, zaprawy budowlane, produkty do układania płytek, a także systemy renowacyjne – wszystko, co potrzeba do tego, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach.