star_border

Ciesz się lepszą jakością życia w domu

Dobre samopoczucie i zdrowy klimat w pomieszczeniu: oto cechy, dzięki którym budynek staje się domem. Najistotniejszym warunkiem stworzenia przyjemnego środowiska jest wybór właściwej izolacji termicznej. Pomoże to zachować komfortową, pokojową temperaturę w pomieszczeniu, niezależnie od pory dnia i pory roku.

8 doskonałych powodów, dla których warto wybrać system ociepleń Baumit:

1. Dogodny klimat wewnątrz pomieszczeń przez cały rok.
2. Oszczędność kosztów w trakcie budowy nowego domu.
3. Stałe obniżenie kosztów ogrzewania.
4. Ochrona ścian przed pękaniem i przeciekaniem.
5. Ochrona budynku przed występowaniem mostków termicznych.
6. Redukcja poziomu dwutlenku węgla.
7. Życie przyjazne środowisku.
8. Swoboda wzornictwa i nieograniczona kreatywność.

rodzina, mama, tata, dzieci, leżą na podłodze, dywan

KORZYŚCI

Koszty ogrzewania stanowią 75% wartości przeciętnych rachunków za energię w gospodarstwach domowych. Dlatego warto ocieplić dom i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Zewnętrzna izolacja ścian oferuje najprostsze i najbardziej oszczędne rozwiązanie zapewniające lepszą izolację. Dzięki temu, strata ciepła zostaje znacząco zmniejszona, a środowisko życia zdecydowanie się poprawia –
a ponadto rozwiązanie to jest korzystne dla otoczenia.

KOMPONENTY

Wysokiej jakości izolacja cieplna Baumit powinna przylegać do podłoża przez lata, a nawet dziesięciolecia. Aby osiągnąć ten cel, ważne jest, by wybrać odpowiednią zaprawę klejową zbrojącą, która jest doskonale dopasowana zarówno do materiału izolacyjnego, jak i podłoża. Baumit oferuje odpowiednią zaprawę klejową i zbrojącą do każdego zastosowania i wszelkich wymagań, a także szeroką gamę akcesoriów, które doskonale uzupełniają złożony system izolacji termicznej (ETICS).

 budynki, szeregi, szeregówka, drzewa
biały, jasny pokój, sofy, kanapy, pufa, niebieska ściana

SYSTEMY

Dobre samopoczucie i zdrowy klimat w pomieszczeniu – oto cechy, dzięki którym budynek staje się domem. Najistotniejszym warunkiem stworzenia przyjemnego środowiska jest wybór właściwej izolacji termicznej. Pomoże ona w uzyskaniu komfortowej temperatury pokojowej w pomieszczeniu. W tym celu Baumit stworzył szeroką gamę systemów, które przeznaczone są zarówno do izolacji domów jednorodzinnych, jak również do renowacji elewacji wieżowców. Wszystkie komponenty systemu spełniają potrzeby podłoża i gwarantują uzyskanie pożądanych cech.

Powiązana zawartość