star_border

Ciesz się lepszą jakością życia w domu

Dobre samopoczucie i zdrowy klimat w pomieszczeniu: oto cechy, dzięki którym budynek staje się domem. Najistotniejszym warunkiem stworzenia przyjemnego środowiska jest wybór właściwej izolacji termicznej. Pomoże to zachować komfortową, pokojową temperaturę w pomieszczeniu, niezależnie od pory dnia i pory roku. Sprawdź, co pozwoli zachować ciepło w zimie i chłód w lecie.

Systemy ociepleń budynku to ważny element każdej budowy. Pozwalają nie tylko zatrzymać ciepło w domu i oszczędzać pieniądze na ogrzewaniu w okresie zimy, jesieni i wiosny, ale też zachować optymalną temperaturę latem.

Poznaj 8 doskonałych powodów, dla których warto wybrać system ociepleń Baumit:

1. Dogodny klimat wewnątrz pomieszczeń przez cały rok.
2. Oszczędność kosztów w trakcie budowy nowego domu.
3. Stałe obniżenie kosztów ogrzewania.
4. Ochrona ścian przed pękaniem i przeciekaniem.
5. Ochrona budynku przed występowaniem mostków termicznych.
6. Redukcja poziomu dwutlenku węgla.
7. Życie przyjazne środowisku.
8. Swoboda wzornictwa i nieograniczona kreatywność.

Systemy ociepleń Baumit to technologia zarówno dla osób, które szukają najlepszych rozwiązań dla domów jednorodzinnych, ale też deweloperów, którzy stawiają osiedla wielorodzinne i inwestorów, którzy decydują się odnowić budynki mieszkalne, w tym poprawić ich komfort cieplny i ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem.

rodzina, mama, tata, dzieci, leżą na podłodze, dywan

Jak zatrzymać ciepło w domu?

Koszty ogrzewania stanowią 75% wartości przeciętnych rachunków za energię w gospodarstwach domowych. Dlatego warto zainwestować w system ociepleń i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Zewnętrzna izolacja ścian to najprostsze i najbardziej oszczędne rozwiązanie zapewniające lepsze zaizolowanie i ciepły dom. Dzięki niemu strata ciepła zostaje znacząco zmniejszona, a środowisko życia zdecydowanie się poprawia. Powietrze nie jest przesuszone przez nadmierne wykorzystanie systemu grzewczego, więc nie wpływa negatywnie na błony śluzowe i stan zdrowia mieszkańców. Ponadto rozwiązanie to jest korzystne dla otoczenia.

Systemy ociepleń Baumit – rozwiązanie na lata

Wysokiej jakości systemy ociepleń Baumit są trwałe przez lata, a nawet dziesięciolecia. Aby osiągnąć ten cel, ważne jest, by wybrać odpowiednią zaprawę klejowo-szpachlową, która jest doskonale dopasowana zarówno do materiału izolacyjnego, jak i podłoża. Baumit oferuje odpowiednie zaprawy klejowo-szpachlowe do każdego zastosowania i zróżnicowanych wymagań, a także szeroką gamę akcesoriów, które doskonale uzupełniają złożony system izolacji termicznej (ETICS). Jeśli w Twoim domu ucieka ciepło – skorzystaj z systemów ociepleń Baumit.

 budynki, szeregi, szeregówka, drzewa
biały, jasny pokój, sofy, kanapy, pufa, niebieska ściana

Jak dobrze i zdrowo mieszkać?

Dobre samopoczucie i zdrowy klimat w pomieszczeniu – oto cechy, dzięki którym budynek staje się domem. Najistotniejszym warunkiem stworzenia przyjemnego środowiska jest wybór właściwej izolacji termicznej. Pomoże ona w uzyskaniu komfortowej temperatury pokojowej w pomieszczeniu. W tym celu Baumit stworzył szeroką gamę systemów, które przeznaczone są zarówno do izolacji domów jednorodzinnych, jak również do renowacji elewacji wieżowców i innych budynków mieszkalnych. Wszystkie komponenty systemu spełniają potrzeby podłoża i gwarantują uzyskanie pożądanych cech.