12 odcieni bieli
star_border

Biel nigdy nie wyjdzie z mody

Odcienie bieli

  • 12 wyjątkowych odcieni bieli
  • Stwórz perfekcyjną fasadę
  • Połączenie stylu i prostoty

Biel jest ponadczasowa, moda na jej zastosowanie nigdy nie przemija. Elewacja pokryta bielą prezentuja się elegancko i profesjonalnie. Nowa kolekcja Baumit Shades of White, to 12 specjalnie wyselekcjonowanych, odcieni bieli, które dzięki unikalnym cechom tynku i farby elewacyjnej z linii Baumit Star zachowują piękny wygląd przez wiele lat.

Efekt bieli

Biel jest sumą wszystkich kolorów światła i w najczystszej postaci, jest również ich brakiem. Biel prezentuje się świeżo i wyraźnie, ale też chłodno i elegancko. Dlatego efekt białych fasad jest co najmniej tak olśniewający, jak efekt ich kolorowych odpowiedników. Często wybór odpowiedniego odcienia bieli dla elewacji nie jest łatwą decyzją. Nic dziwnego, ponieważ kolor ściany rzadko jest po prostu biały. Śnieżna biel? Złamana biel? Ciepła biel? Zimna biel? Nawet niewielkie różnice mogą powodować ogromne zmiany w wyglądzie budynku. Ciepłe białe kolory mają odcienie czerwieni, pomarańczu i żółci, co powoduje delikatny blask i przyjazny klimat. Chłodniejsze biele mają odrobinę zieleni, błękitu i fioletu, przyczyniając się do uzyskania czystego i świeżego wyglądu.

Ochłodzenie

Oprócz czystego i ponadczasowego wyglądu białych elewacji mają one również funkcjonalną stronę. Odbijają dużą ilość promieniowania słonecznego, co pomaga obniżyć temperaturę przegrzanych miast w gorących miesiącach letnich.

Baumit StarColor

Farba silikonowa Premium

Baumit StarTop

Tynk silikonowy Premium

Baumit SilikonColor

Farba silikonowa

Baumit SilikonTop

Tynk silikonowy

Baumit CreativTop

Silikonowy tynk modelowany z efektem Drypor

12 odcieni bieli

Aby ograniczyć niemal nieograniczone możliwości, Baumit wybrał 12 najpiękniejszych odcieni bieli i połączył je w unikalną kolekcję kolorów - od Star do Ivory, od Opalu do Ice. Paleta Baumit „12 odcieni bieli“. Zachęcamy do wybrania jednego z nowych, wyselekcjonowanych tonów, który nada projektowi
ponadczasowy wygląd - jak zawsze w znanej, wysokiej jakości Baumit. Dzięki prezentacji inspiracji prezentowane w albumiezobaczysz pierwsze efekty zastosowania 12 odcieni bieli autorstwa Baumit.