Świat kolorów Life

Drop accordion items here!

Odkryj trendy kolorystyczne, znajdź idealne kombinacje kolorów i wybierz spośród ponad tysiąca odcieni kolorów do swojego następnego projektu. Baumit Life to nie tylko najbardziej kompleksowy system kolorystyczny dla elewacji, ale także najbardziej innowacyjny. System kolorów, który jest tak różnorodny, indywidualny i piękny jak samo życie. Oprócz kolorów ważna jest oczywiście faktura powierzchni. Światło i cień, imitacje i wiele innych wpływa na architekturę i naszą percepcję. Baumit oferuje bogaty program do indywidualnego projektowania.

180 nowych kolorów

Nasz system kolorów farb i tynków elewacyjnych Baumit Life został poszerzony w 2023 roku o 180 nowych naturalnych oraz ziemistych odcieni, prezentujących najnowsze trendy w projektowaniu elewacji.  Rozszerzona kolorystyka Baumit Life zawiera już ponad 1000 odcieni, dzięki którym każdy projekt oraz trafi nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Naturalne, szarości, ziemiste – te odcienie wprost ze świata mody trafiają na elewacje, nadając jej nowoczesnego, eleganckiego charakteru. Połączenie ich z bielą, która oferujemy aż w 12 wariantach oraz ciekawą strukturą dopełni całości. Z Baumit Life ograniczyć Cię może wyłącznie wyobraźnia!