Polska

Menu

clear
star_border

Life Challenge 2021:
Europejska Fasada Baumit

Fasada jest wizytówką domu i odzwierciedla styl życia mieszkańców. Dopasowane do siebie produkty systemowe Baumit, przeznaczone na elewacje, pozwalają nadać każdemu budynkowi niepowtarzalny charakter, co jest możliwe dzięki odpowiednio dobranym materiałom, strukturom, kształtom i barwom. Celem Baumit Life Challenge jest regularna prezentacja niezliczonych możliwości, jakie daje kreatywne projektowanie powierzchni i struktur elewacji.

Life Challenge - Konkurs

W 2012 roku Baumit wprowadził „Life” - największy w Europie program kolorystyczny dla fasad. Wyobraźnia, kunszt i kolory doprowadziły nas do pomysłu, którego celem jest podniesienie świadomości na temat architektury i dobrego designu fasad: tak narodziło się Baumit Life Challenge!


Po 2014 roku w Wiedniu (Austria), 2016 w Madrycie (Hiszpania) i 2018 w Bratysławie (Słowacja) Baumit Life Challenge 2021 odbędzie się w kraju zwycięzcy w Walencji (Hiszpania) w L’Hemisferic. Wydarzenie ma przyciągnąć około 500 gości ze wszystkich 25 krajów Baumit, z najlepszymi architektami, inwestorami i partnerami Baumit.

Jak wybierani są zwycięzcy

Przed finałem ponad 300 projektów ze wszystkich 25 krajów Baumit jest ocenianych przez panel wysokiej klasy 13 niezależnych ekspertów. 6 najwyżej ocenianych fasad w każdej kategorii zostanie zakwalifikowanych jako nominowani do ceremonii wręczenia ostatecznej ceny. Tuż przed wydarzeniem jury wybierze zwycięzców końcowych w każdej kategorii, a także zwycięzcę nagrody Life Challenge Award - najlepszej z najlepszych fasad.
 
Oprócz oceny eksperta każdy internauta do 15 kwietnia 2020 r. mogł zagłosować na swoją ulubioną fasadę online, aby wyłonić „Zwycięzcę głosowania internautów”.

Sześć kategorii

Poznaj kategorie Baumit Life Challenge.